Adopt a Dream

You can help make a child’s Dream Come True! Sunshine Foundation currently has a waiting list of over 400 children throughout the United States who are waiting for a special Dream Come True. The most popular dream request is for a trip to the Orlando attractions. The average cost of Adopting a Dream in full is $5,000.

Listed below are the children on the waiting list. If you would like to help “Adopt a Dream” for a specific child, please make a donation and indicate the child’s name, diagnosis and city and state they are from.

Some of the children below are linked to our Adopt a Dream Site, a crowd sourcing site that allows families to fundraise for their child. Find out more about the children on Adoptadream.org

if  child’s name is in:
Blue it means their dream is fully sponsored
Green means partially sponsored
Black means no sponsorship

Alabama

  1. Ethan, 7, with multiple diagnoses from Columbiana
  2. Karlie, 16, with severe cerebral palsy from Guntersville
  3. Manning, 22, with Type 1 diabetes from Leeds
  4. James, 20, with low functioning autism from Birmingham
  5. Shania, 7, with DiGeorge’s syndrome from Tuscaloosa
  6. Jakiya, 8, with mobius syndrome from Atmore

Arizona201

  1. Frank, 23 with paraplegia and cerebral palsy, from Avondale

Arkansas

  1. Jessica, 10 with multiple diagnoses from Alma

California

  1. Anna. 15 with severe developmental delays and a seizure disorder, from La Habra
  2. Marcos, 21 with cerebral palsy with spastic quadriplegia from Sacramento
  3. Lourdes, 15 with spina bifida from Santa Monica
  4. Jayden, 13, with low functioning autism, from Orange
  5. Katie, 6, with low functioning autism, from Lancaster
  6. Charlie, 18, with Down syndrome from Van Nuys
  7. Male, No Press, from Los Angeles County
  8. Matthew, 11 with Mobius syndrome from Whittier
  9. David, 16, with Nueromuscular Masthenia Gravis from Lancaster
  10. Daniel, 12, survivor of medulloblastoma and meningoecephaltis from Menifee
  11. Elias, 8, with Down syndrome Rosamond
  12. Joshua, 14, with cerebral palsy from Stockton
  13. Fernando, 6, with low functioning autism from Menlo Park
  14. Isabella, 6, with Albright syndrome from Modesto

Colorado

  1. Salena, 6 with Pitt Hopkins synfrome from Grand Junction

Connecticut

  1. Saqira, 8 with Type 1 diabetes from Bridgeport
  2. Jazmin, 20, with Hirschprung’s disease from Bethlehem
  3. Elijah, 17, with Reactive Attachment Disorder from Strarford
  4. Sienna, 9, with cerebral palsy, from Ashford
  5. Nathanael, 10, with trauma, from Hartford
  6. Marisol, 6, with trauma, from Danbury
  7. Glenda, 7 with low functioning autism from Bridgeport

Delaware

  1. Katelyn, 12 with low functioning autism from Wilmington
  2. Tyra, 11 with low functioning autism from Bear
  3. Elijah 11 with cerebral palsy from New Castle 

Florida

  1. Max, 11 with Chiari malformation from Crystal River
  2. Jennifer, 19 with multiple diagnoses from Odessa
  3. Svetlana, 11 with trauma from Hialeah
  4. Miracle, 4 with Down syndrome from Coral Springs
  5. Jabril, 13 with ring chromosome 18 from Crestview
  6. Hannah, 7 with short bowel syndrome from Bradenton
  7. Maia-Monae, 16 with sickle cell anemia from Melrose
  8. Ali, 6 with Down syndrome from Coconut Creek
  9. Sophie, 6 with cerebral palsy from Hialeah
  10. Alexander, 12 with cerebral palsy from Orlando
  11. Suleiman, 16 with low functioning autism from Fleming Island
  12. Keith, 12 with Down syndrome from Spring Hill
  13. William, 19 with cerebral palsy from Defuniak Springs
  14. Jose, 19 with trauma from Port Richey
  15. Male, No Press from Orange County 
  16. Thomas, 19 with cerebral palsy from Miami
  17. Kayla, 12 with optic nerve hypoplasia St. Augustine
  18. Collin, 6, spina bifida from Tallahassee
  19. Maria, 12 with scleroderma from Tallahassee
  20. Ivana, 8 with cerebral palsy from Weston
  21. Kevin, 17 with cerebral palsy from Port Orange
  22. Justice, 6 with low functioning autism from Inverness
  23. Chanel, 8 with low functioning autism from St.Petersburg
  24. Dominic, 6 with low functioning autism from St.Petersburg

Georgia

  1. Zackary, 7 with Trisomy 21 from Kennesaw
  2. Jared, 17 with Down syndrome from Bremen
  3. Female, No Press from Murray County
  4. MaryElizabeth, 15 with Down syndrome from Cumming
  5. Benjamin, 17 with low functioning autism from Decatur
  6. Kaylynn, 19 with traumatic brain injury from Leary
  7. Evan, 13 with low functioning autism, from Young Harris
  8. Jermaine, 8 with cerebral palsy from Tucker
  9. Logan, 4 with trisomy 21 from Thomasville
  10. Darwin, 11 with multiple diagnoses from Kennesaw

Illinois

  1. Addison, 8 with DiGeorge syndrome from Decatur
  2. Timiony, 15 with drug resistant multi focal epilepsy
  3. Cecilia, 8 with diplegic cerebral palsy from Waterman
  4. Sandra, 17 with cerebral palsy from Richton Park
  5. Kaleb 9 with cerebral palsy from Crest Hill
  6. Isaac, 10 with cerebral palsy from North Riverside
  7. Izayah, 12 with traumatic brain injury from Chicago
  8. Micah, 11 with Cri du Chat syndrome from Chicago
  9. Cassidee, 10 with low functioning autism from Peoria
  10. Stefon, 7 with cerebral palsy from Chicago
  11. Juliana, 15 with Cri du Chat syndrome from Chicago
  12. Ryan 6 with low functioning autism from Springfield
  13. Antonina, 18 with congenital hypothyroidism from Bartlett
  14. Conner, 7 with low functioning autism from Skokie
  15. Marissa, 12 with low functioning autism from Crete
  16. Olivia, 17 with Epilepsy from Mt. Prospect

Indiana

  1. Jonah, 6 with low functioning autism from Indianapolis
  2. Haylee, 13 with trauma from Winamac
  3. Mia, 8 with low functioning autism from Whiteland
  4. Xzavier, 9 with spina bifida from Patoka
  5. Ty, 13 with cerebral palsy from Moooresville
  6. Maddison, 10 with cerebral palsy from Sullivan
  7. Male No Press from DeKalb County
  8. Gerald, 15 with schizencephaly from South Bend
  9. Gavin, 8 with cerebral palsy from Cedar Lake
  10. Dalton, 10 with severe GERD from Clay City
  11. Chanel, 19 with low functioning autism from Richmond
  12. Jacob, 7 with cerebral palsy from Auburn
  13. Alexis 21 with intellectual disabilities from West Lafayette
  14. Lillian, 6 with low functioning autism from Brazil
  15. Male, No Press from Tippecanoe County
  16. Sean, 15 with low functioning autism from Camby
  17. Jackson, 17 with pyriavate dehydrogenase deficiency from Indianapolis

Iowa

  1. Male, from Winnebego County
  2. Joseph, 11 with multiple diagnoses from Marion
  3. Robert, 8 with cerebral palsy from Oxford Junction
  4. Mason, 15 with hyper IgM syndrome from Shenandoah
  5. Dominick, 198, Cerebral Palsy, Pottawatamie County
  6. Deven, 9 with low functioning autism from Anamosa

Kansas

  1. Maliki, 14 with fibula hemimelia from Wamego

Kentucky

  1. McKenzie, 12 with seizure disorder from Dry Ridge
  2. Brayden, 7 with Charcot-Marie Tooth from Fairdale
  3. Kaleb, 7 with OEIS syndrome from Sparta
  4. Olivia, 7 with idiopathic generalized dystonia from Warsaw
  5. Kylie, 7, Severe Hypoglycemia, Grayson

Louisiana

  1. Tre’undance, 13 with hydrocephalus from Alexandria
  2. Terrance, 14 with 22Q deletion from Bossier City
  3. William, 17 with multiple diagnoses from Carville
  4. Channing, 5 with central dysplasia from Prairieville
  5. Joel, 17 with Down syndrome from Avondale

Maine

  1. Bryce, 10 with Joubert syndrome from Gorham
  2. Ethan, 12 with multiple diagnoses from Norway
  3. Mercy, 14 with Down syndrome from Woodland

Maryland

  1. Lauren, 13 with cerebral palsy from Aberdeen
  2. Neveah, 8 with spina bifida from Beltsville
  3. Goerge, 4 with spina bifida from Deal Island
  4. Mackenzie, 12 with static encephalopathy from Delmar
  5. Meonna, 10 with refractory epilepsy from Edgewood
  6. Joshua, 10 with low functioning autism from Easton

Massachusetts

  1. Mario, 11 with low functioning autism from Gloucester
  2. Daniel, 10 with low functioning autism from Masfiled
  3. Female, No Press from Suffolk County
  4. Jazmine, 9 with congenital malformation of brain from Peabody
  5. Jayla, 10 with chronic seizure disorder from North Attleboro
  6. Casey, 13 with myalgic encephalomyelitis from Bolton
  7. Alexis, Arnold Chiari malformation from Bradford
  8. Elaina, 15 with myelomeningocele from Fiskdale
  9. Isaac, 11 with low functioning autism from New Bedford
  10. Kyizha, 11 with multiple diagnoses from West Roxbury
  11. Nyasia, 12 with low functioning autism from Springfield

Michigan

 

  1. Cameron, 5 with 1p36 chromosome deletion from Detroit
  2. Melanie, 3 with Myelomeningocele from Ponitac
  3. Karmen, 6 with traumatic head injury from Wayland
  4. Jacob, 4 with eosinophilic esophagits from Macob
  5. Andre, 11 with low functioning autism from Detroit
  6. Hailey, 19 with spina bifida from Portage
  7. Conner, 8 with truncus arteriosis from Warren
  8. Noah, 13 with Down syndrome from Traverse City
  9. Mihail, 12 with low functioning autism from Roseville
  10. Male, No Press from Macomb county
  11. Muhammad, 8 with low functioning autism from Dearborn
  12. Male, No press from Wayne County
  13. John, 18 with Rubenstein Taybi syndrome from Sterling Heights
  14. Djaba, 10 with low functioning autism from Ann Arbor
  15. Anthony, 19 with cerebral palsy from Grand Rapids
  16. Amyre, 6 with cerebral palsy from Detroit
  17. Timothy, 7 with cerebral palsy from Flint
  18. Female, No Press from Manistee County
  19. Carlos, 13 with low functioning autism from Sterling Heights
  20. Austin, 11 with trauma from Eastpointe
  21. Fayez, 14 with severe myelomeningocele with shunted hydrocephalus from Dearborn
  22. Female, No Press from Wayne County
  23. Yousef, 12 with Down syndrome from Dearborn.
  24. Melanie, 3 with myelomeningocele. bilateral hip dysplasia from Pontiac

Minnesota

  1. Alina, 10 with cerebral palsy from Becker
  2. Johnathan, 10 with Down syndrome from Brooklyn Park
  3. Adalyn, 4 with multiple diagnoses from Pine Island
  4. Travis, 12 with Down syndrome from Cloquet
  5. Female, No Press from Steele County
  6. Sara, 12 with cerebral palsy from West Concord
  7. Jayden, 7 with Sickle Cell Disease from Maplewood
  8. Noah, 10 with cerebral palsy from Waconia
  9. Trent, 7 with low functioning autism from South Haven
  10. Kyle, 16 with severe cerebral palsy from Apple Valley
  11. Raelen, 13 with sickle cell disease from Minneapolis

Mississippi

  1. Aiden, 11 with muscular dystrophy from Canton
  2. Adrayanna, 8 with cerebral palsy from Corinth

Missouri

 

  1. Chloe, 15 with multiple diagnoses from Moscow Mills
  2. Sophia, 7 with low functioning autism from Butler
  3. Byron, 11 with type 1 diabetes from St. Louis
  4. Alexia, 20 with Cri du Chat syndrome from Springfield
  5. Hayden, 11 with pervasive development disorder from Poplar Bluff
  6. Nathan, 5 with low functioning autism from Clinton
  7. Mason, 20 with Down syndrome from Grandview
  8. Ethan, 10 with chromosomal deletion from Moberly
  9. Logan, 9 with Down syndrome from El Dorado Springs
  10. Mckenzie, 5 with cerebral palsy from Wentzville
  11. Christian, 19 with Down syndrome from St. Elizabeth
  12. Garrrett, 9 with low functioning autism from Excelsior Springs
  13. Dillon, 11 with spastic quadriplegic cerebral palsy from Galena

Nebraska

  1. Kainen, 7 with multiple diagnoses from Omaha

Nevada

  1. Kiowa, 5 with low functioning autism from Las Vegas

New Hampshire

  1. Anthony, 9 with low functioning autism from Manchester
  2. Aiden, 8 with cerebral palsy from Rochester
  3. Mariah, 13 with trauma from Manchester
  4. Avery, 10 with low functioning autism from Milton Somersworth
  5. Timothy.  11 with cerebral palsy from Claremont
  6. Brianna, 8 with bronchiopulmonary dysphagia from Pembroke

New Jersey

  1. Male, no press from Atlantic County
  2. Carmen, 19 with cerebral palsy from Jersey City
  3. Female, no press from Atlantic County
  4. Hannah, 16 with spastic quadriplegic cerebral palsy from Hammonton
  5. Ryan, 11 with low functioning autism from Bayville
  6. Normarie, 17 with Down syndrome from Newark
  7. Erik, 11 with Down syndrome from Parsippany
  8. Kiyanna, 11 with Down syndrome from Mays Landing
  9. Male, no press from Monmouth County
  10. Armani, 16 with static encephalopathy from Delran
  11. Female, no press from Salem County
  12. Robert, 18 with multiple diagnoses from Blackwood
  13. Elijah, 13 with low functioning autism from Williamstown
  14. Justin, 6 with low functioning autism from Belleville
  15. Brianna, 7 with legal blindness from Hamilton

New York

  1. Glorili, 11 with Cornelia de Lange syndrome from Bronx
  2. Jarrod, 16 with low functioning autism from Yonkers
  3. James,14 with severe developmental delays from Lancaster
  4. Savannah, 5 with cerebral palsy from Hubbardsville
  5. Male, no press from Lewis County
  6. Max, 11 with low functioning autism from Brooklyn
  7. Valeria, 10 with multiple diagnoses from Mamaroneck
  8. Female, no press from Queens County
  9. Zyden, 8 with eosinophilic esophagitis from Earlville
  10. Darrell, 12 with cerebral palsy from Holbrook
  11. Anderson, 16 with intellectual disabilities from Bronx
  12. Female, no press from Broome County
  13. Male, no press from Bronx County
  14. Female no press from Queens County
  15. Tianni, 8 with Prader Willi syndrome from Brooklyn
  16. Stefon, 12 with chromosomal translocation from Brooklyn
  17. Ethan, 10 with low functioning autism from Ridgewood
  18. Female, no press from New York County
  19. Taniyah, 7 with low functioning autism from Bronx
  20. Robert, 13 with multiple diagnoses from Middletown
  21. Male, no press from New York County
  22. Vincent, 17 with low functioning autism from Bronx
  23. Rafaella, 8 with cerebral palsy from Forest Hills
  24. Hunter, 6 with intractable epilepsy from Bronx
  25. Male, no press from Seneca County
  26. Male, no press from Rockland County
  27. Josiah, 14 with arteriovenous malformation from Poughkeepsie
  28. Natalie, 9 with asymmetric spastic diplegia from Gilbersville
  29. Jayden, 11 with low functioning autism from Elmont
  30. Brooke, 9 with trauma from Weesport
  31. Yamilette, 16 with low functioning autism from New York
  32. Vincent, 10 with low functioning autism from Bronx

North Carolina

  1. Brittney, 16 with spina bifida from Winston-Salem
  2. Brittany, 20 with cerebral palsy from Greenville
  3. Katelyn, 16 with Down syndrome from Mocksville
  4. Harley, 14 with low functioning autism from Williamston
  5. Male, no press from Wale County 
  6. Seth Wyatt, 7 with low functioning autism from Winston-Salem
  7. Lexi, 7 with cerebral palsy from Monroe
  8. MacKenzie, 10 with retinal blindness and cerebral palsy from Hope Mills
  9. Gabriella, 20 with multiple diagnoses from Canton
  10. Brianna, 15 with Down syndrome from Tabor City
  11. Jonah, 14 with cerebral palsy from Yadkinville

North Dakota

  1. Paityn, 7 with cerebral palsy from Minot

Ohio

  1. Brenden, 18 with Smith-Lemli-Opitz synfrome from Cincinnati 
  2. Jerry, 4 with cerebral palsy from Eavery
  3. Aiden, 11 with Chiari malformation from Fairfield
  4. Jayden, 14 with Ushers syndrome from Bucyrus
  5. Tyler, 17 with spastic quadriplegic cerebral palsy from Sruthers
  6. Dakoda, 15 with Von Willebrand III from Bryan
  7. Kiersten, 13 with low functioning autism from Byesville
  8. Kenneth, 8 with Lamellar Icthyosis from West Chester
  9. Jordan, 10 with apraxia from Elyria
  10. Colton, 12 with DOPA-responsive dystonia  from New MArshfield
  11. Jesse, 7 with low functioning autism from Bowling Green
  12. Male, no press from Summit County
  13. Scott, 21 with Ehlers-Danlos syndrome from Alvordton
  14. Lacy, 10 with an amputated right leg from Sylvania
  15. Christopher, 14 with low functioning autism from Eastlake
  16. Leighonna, 8 with athetoid and spastic cerebral palsy from Marion
  17. Female, no press from Cuyahoga county
  18. Levi, 10 with trauma from Madison
  19. Mitchel, 9 with Cerebral palsy from Heath
  20. Nicholas, 7 with low functioning autism from Cincinnati
  21. Caysen, 7 with Charge syndrome from Maumee
  22. Jerry, 4 with cerebral palsy from Waverly
  23. Mariah, 3 with cerebral palsy from Ripley

Oklahoma

  1. Emily, 20 with cerbral palsy from Bethany
  2. Isaac, 8 with trisomy 21 from Claremore
  3. Maggie, 10 with apraxia from Blaine county
  4. Landon, 8 with eosinophilic eosphagitis from Noble
  5. Amelia, 6 with Down synfrome from Bixby
  6. Amarie, 10 with static encephalopathy from Muskogee

Oregon

  1. Chelsea, 17 with multiple diagnoses from Eugene
  2. Shawn, 14 with Poland syndrome from Medford
  3. Daxton, 19 with cerebral palsy from Lincoln City

Pennsylvania

  1. Jeffrey, 12 with Type 1 diabetes from Butler
  2. Male, no press from Philadelphia county
  3. Matthew, 11 with low functioning autism from Bradford
  4. Sancya, 11 with Trisomy 21 from Philadelphia
  5. Eliza, 14 Trisomy 21 from Wrightsville
  6. Rebecca, 9 with Koolen Devries syndrome from Kittanning
  7. Autumn 19 with Nuerovascular dystrophy from Brockport
  8. Ojarys, 14 with spina bifida from Allentown
  9. Tierra, 16 with extodermal dysplasia from Philadelphia
  10. Mason, 11 with Leggs-Perthes disease from Jeannette 
  11. Dakota, 21 with low functioning autism from Philipsburg
  12. Female, no press from Allegheny County
  13. Keagan, 7 with low functioning autism from Erie. 
  14. Gavin, 6 with low functioning autism from Glenolden
  15. Rakim, 4 with spastic cerebral palsy from Philadelphia
  16. Kassidy, 13 with Joubert syndrome from Philadelphia
  17. Benelli, 6 with low functioning autism from Quakertown
  18. Antwann, 16 with spina bifida from Philadelphia
  19. Lia, 16 with congenital aniridia from Philadelphia
  20. Jada, 18 with multiple diagnoses from Philadelphia
  21. Emilie, 14 with cerebral palsy from Shillington
  22. Blayne, 13 with low functioning autism from Halifax
  23. Katelyn, 16 with PCOS from Dillner
  24. Caylee, 20 with Apert syndrome from Julian
  25. Emily, 5 with profound global developmental delays from East Stroudsburg 
  26. Male, no press from Butler Couny
  27. Courtney, 9 with cerebral palsy from Springboro
  28. Guinevere, 4 with eosinophilic esophagitis from Pittsburgh
  29. Emmanuel, 10 with low functioning autism from Allentown
  30. Aidan, 13 with low functioning autism from White Oak
  31. Male no press from Bucks county
  32. Deziana, 13 with spina bifida from Harrisburg
  33. Abner, 9 with cerebellar atrophy from  Osterburg
  34. Angelina, 9 with 16p duplication from York 
  35. Justin, 9 with type 1 diabetes from Northeast
  36. Hazeem, 6 with low functioning autism from Philadelphia

Rhode Island

  1. Jasmine, 16 with osteogenesis imperfecta from Manville
  2. Kiera, 16 with low functioning autism from Westerly

South Carolina

  1. Rylan, 10 with low functioning autism from Pageland
  2. Joshua, 9 with myotonic dystrophy from Columbia
  3. Devin, 15 with blind from North Augusta
  4. Olivia, 8 with Cri du Chat from Duncan
  5. Liam, 4 with multiple diagnoses from Greer
  6. Justin, 10 with low functioning autism from Travelers Rest
  7. Angel, 10 with spina bifida from Pineville

South Dakota

  1. Lucas, 20 with multiple diagnoses from Aberdeen
  2. Lanie, 10 with cerebral palsy from Tea
  3. Seth, 15 with Parry Romberg syndrome from Nisland

Tennessee

  1. Haden, 12 with low functioning autism from Kingston Springs
  2. Max, 6 with spina bifida from Corryton
  3. Tiffany, 8 with eosinophilic esophagitis from Murfreesboro
  4. Haven, 7 with hydrocephaly with from Madisonville
  5. Brooklyn, 12 with arthryogryposis from Franklin
  6. Aldredo, 19 with severe congenital microcephaly from Clarksville
  7. Jonet, 14 with Down syndrome from Maryville
  8. Dwaine, 13 with low functioning autism from Jackson

Texas

  1. Frank, 10 with Rubenstein-Taybi syndrome from Ft. Worth 
  2. Female, no press from Fort Bend County
  3. Leo, 15 with cerebral palsy from Del Rio
  4. Jerry, 7 with a traumatic brain injury from Waxahachie
  5. Cameron, 8 with DeGeorge’s syndrome from Spring
  6. Mathiaz, 13 with sub arachnoidcysrs pseudotumor cerbri from San Marcos
  7. Allie, 20 with Tracheal bronchial malaysia from Ft. Worth
  8. Nicholas, 7 with low functioning autism from Pearland
  9. Jaicey, 14 with Down synfrome from White Oak
  10. Makayla, 16 with multiple diagnoses from Lincoln
  11. Yatzira, 16 with quadriplegic infantile cerebral palsy from El Paso
  12. Ibrahim, 7 with low functioning autism from Richardson
  13. Jonathan, 10 with cerebral palsy from Rockwall
  14. Eleazar, 12 with hypoxic ischemic encephalophathy from Houston
  15. Cristian, 10 with chromosome 10 depletion from San Antonio
  16. Maxwell, 9 with Cerebral schizencephaly from Robinson
  17. Charles, 20 with coccidiomycosis meningitis from Longview
  18. Alexandra 16 with Down syndrome from LaPorte
  19. Tyger 20 with Down syndrome from Humble

Utah

  1. Yeiliz, 8 with spina bifida from Kearns
  2. Female, from Salt Lake County
  3. Lincoln, 4 with low functioning autism from Spanish Fork
  4. Holland, 9 with low functioning autism from West Jordan

Vermont

  1. Riley, 15 with cerebral palsy from Ludlow

Virginia

  1. Jamisen, 5 with cerebral palsy from Henrico
  2. Kiara, 12 deaf from Leesburg
  3. Jayden, 6 with multiple diagnoses from Henrico
  4. Kassidi, 8 with multiple diagnoses from Hampton

Washington

  1. DeMarcus, 8 with Trisomy 21 from Spokane
  2. Yasmine, 19 with cerebral palsy from Monroe
  3. Perla, 13 with Spastic dystonic cerebral palsy from Kent
  4. Matthea 12 with profound hearing loss from Auburn
  5. Mona, 13 with cerebral palsy from Eastsound
  6. Caitlin, 14 with Down syndrome from Bonney Lake
  7. Alexiana, 11 with encephalopathy from Goldendale
  8. Cynthia, 10 with hemiplegic cerebral palsy from Tacoma

West Virginia

  1. Kaden, 13 with spastic cerebral palsy from Inwood
  2. Casey 19 with chromosomal abnormality from Nettie

Wisconsin

  1. Jenna, 18 with Di’George syndrome from Fond Du Lec
  2. Oscar, 7 with multiple diagnoses from Omro
  3. Roman, 18 with cerebral palsy from West Bend
  4. Nathan, 15 with low functioning autism from Chippewa Falls
  5. Ellen, 13 with Ehlers-Danlos syndrome from Sturgeon Bay
  6. Adalyn, 8 with Pitt Hopkins syndrome from Beloit
  7. Adam, 6 with global developmental delay from Greendale

Sunshine Foundation is an organization granted exemption from Federal Income Tax under section 501(c)(3) of the Internal Revenue Code effective October 1977. Employer Identification Number 23-2044056. Florida Registration number CH270. All donations are tax deductible to the extent of law. A COPY OF THE OFFICIAL REGISTRATION AND FINANCIAL INFORMATION MAY BE OBTAINED FROM THE DIVISION OF CONSUMER SERVICES BY CALLING TOLL-FREE, WITHIN THE STATE, 1-800-HELPFLA, OR VIA THE INTERNET AT www.FloridaConsumerHelp.com. REGISTRATION DOES NOT IMPLY ENDORSEMENT, APPROVAL, OR RECOMMENDATION BY THE STATE.